Loading... Please wait...

Ürün Kategorileri

Haber Listemiz


LiveZilla Live Help

Teslimat

Siparişim Ne Kadar Sürede Elime Geçer?

İnternet sitemizden sipariş edilen ürünler, Banka veya PTT onayı alındıktan sonra, stoktaki ürünler aynı gün, diğer şekliyle de en geç 3 işgünü içerisinde tedarik edilip (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Axelektronik, tüm ürünler için stok tutmamaktadır. Bazı ürünler siparişiniz üzerine tedarik edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenmiş olabilir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal etmek isterseniz siparişin bedeli iade edilecektir.

Kargo Ücreti Kime Ait?

Axelektronik ’ten yapılan 400TL ve üzeri her türlü alışverişin kargo ücreti alınmadan yollanır. 400TL altındaki hertürlü ürünün kargo masrafı müşteriye aittir ve ücretlendirme teslimatı istenen kargo şirketi tarafından teslimat adresine, ürün paket boyutuna ve ürünün ağırlığına göre hesaplanmaktadır.

Türkiye Dışından Sipariş Verebilir miyim?

Evet, Axelektronik siparişlerinizi tüm dünyaya ulaştırmaktadır. Ancak sipariş ettiğiniz ürünlerin gümrük kontrolleri sırasında doğabilecek durumlar tümüyle paketi sipariş eden kişi ile ilgili ülkenin kuruluşları arasında çözülmek durumundadır. Olası gümrük vergileri/masrafları ve işlem masrafları müşterilerimize aittir. Axelektronik, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak davransa da başka bir ülkenin yasalarına göre bir ürünün içeriği nedeniyle ortaya çıkabilecek sorunlar müşterinin sorumluluğundadır.

Yurtdışı siparişlerde kargo ücretleri teslimat adresine, kargo şirketine ve ürünün ağırlığına göre hesaplanmaktadır.

Teslimat Esnasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Müşteri, siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde paketi kontrol etmeli, kargo paketinde ya da ambalajında herhangi bir çatlama, kırılma, bozulma, kutunun açılması ya da ezilme durumu varsa, ürünü teslim almadan iade etmelidir. Ürünü teslim aldıktan sonra, kargo tarafından, ürüne zarar verildiği iddiasıyla yapılan iade talepleri kabul edilmeyecektir.