Loading... Please wait...

Ürün Kategorileri

Haber Listemiz


LiveZilla Live Help

Hakkımızda

AXELEKTRONK_logo.gif

1999 yılından bu yana faaliyet gösteren A.K.S ELEKTRONİK BİLİŞİM İLETİŞİM PRODÜKSİYON HİZMETLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşundan günümüze kadar kişisel bilgisayar kullanıcılarına, küçük ve büyük işletmeler ile kamu kuruluşlarına uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

PC satış ve servis hizmetleri, Çevre birimleri satış ve servis hizmetleri, Tüketim malzemeleri satışı ile Network kurulum ve servis hizmetleri, Web tasarım ve hosting hizmetleri, teknolojinin getirdiği tüm yenilikler hızlı bir şekilde bünyeye alınmış ve uygulama alanı bulunmuştur.

Şirketimiz yeni dönemde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verebilecek, uygun maliyetlerde, bilgisayar, güvenlik ve internet hizmetlerini verebilmek, performansıyla sektördeki yerini almaktadır.

Kurumumuz, kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermemiş, bu nedenle de geldiği nokta itibariyle, kurumsal ve bireysel hizmet sunmaktadır. 10 yıllık bir istikrar sürecinden sonra bugün yeni hedefler ve çözümlere, iş ortakları ile birlikte güvenle yürümekte ve büyüme trendini sürdürmektedir.